İş İnsanı Girişimci H. Şaban Gürbüz - Dürüst ve Ahlaklı Hizmet
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Girişimler

Türkiye'nin En Büyük Beyaz Eşya Satış Servis Markası Kurucusu

Şimdilerde dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markalarının distribütörlüğünü yapan GÜRBÜZ Grup, 20 metrekarelik bir dükkandan 50 şubeli mağaza zincirine ulaşan, 40 yıllık bir emeğin karşılığıdır.

1980’li yılların başında hayallerimizin hayata geçmesinin sembolü olan küçük bir dükkandan Türkiye’nin en büyük AVM’leri ve kentlerinde açtığımız mağazalarımıza kadar uzanan yolculuğumuzda her zaman çok çalışmanın ve emek vermenin önemine inandık. 12 yaşında bir çocuğun heyecanı, inancı ve kararlılığıyla başlayan hikayemiz, bugün ülkemizin en önemli beyaz eşya satış ve servis markalarından biri olmamızı sağladı.

Halen ilk günkü tutku ve azimle işimize sarılıyor, Türkiye’yi global rakiplerimize karşı başarıyla temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Yarının mutlu ve huzurlu Türkiye’si için çok çalışıyoruz…

Görsel ALT Başlığı

Görsel ALT Başlığı

Tesadüf Olmayan Bir Başarı

12 yaşında İstanbul’a gelen ve beyaz eşya servislerinde çıraklık yapmaya başlayan Haluk Şaban GÜRBÜZ, sıfırdan zirveye taşıdığı markasıyla Türkiye’nin önde gelen girişimcilerindendir.

Küçük yaşlarda mesleğinin inceliklerini öğrenen ve işini severek yapan Haluk Şaban GÜRBÜZ, babasının arkadaşından borç aldığı parayla açtığı 20 metrekarelik dükkanını 50 şubeli mağaza zinciri haline getirmiştir. Çalışan insanın şansa olmadığı, üretmenin sadece kişinin değil bir ülkenin de kaderini değiştireceği inancıyla markasını istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam etmektedir.

Her şubesiyle özenle ilgilenen, çalışanlarına değer veren, deneyimi ve bilgi birikimini gelecek nesillerle paylaşan Haluk Şaban GÜRBÜZ, aile olmanın şirket olmaktan daha değerli olduğuna inanmaktadır.

GÜRBÜZ Grup

50 Şubeli Mağaza Zinciri ve 450 Çalışan

İnanç ve azim dolu kuruluş hikayesiyle GÜRBÜZ Grup, Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen AVM’lerinde, şehirlerinde ve caddelerinde 50 şubeyle büyük bir beyaz eşya satış ve servis markasıdır.

40 yılı aşkın deneyimiyle 600’ün üzerinde kişiyi sektöre kazandıran Haluk Şaban GÜRBÜZ, İstanbul'un dört bir yanındaki satış ve satış sonrası şirketleri ve bayiliğini üstlendiği dünyanın seçkin markalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 450 çalışanı bünyesinde istihdam eden GÜRBÜZ Grup, elektronik, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, kombi ve klima sektörlerinde yenilikçi ve öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen şirket politikasıyla gelişimin ve değişimin bir parçası olmaya, her zaman en iyiler arasında yer almaya devam etmektedir.

GÜRBÜZ Grup Mağazalar
Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Farklı Sektörlere Destek

Daha çok istihdam imkanı yaratarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için farklı sektörlere yatırım yapan İş İnsanı Haluk Şaban GÜRBÜZ, restoran, kafe ve gıda sektöründe de çalışmalarını sürdürmektedir.

Ülkemizin en büyük beyaz eşya, elektronik ve klima satış ve servis markasını kurarak Bosch, Siemens, LG, Electrolux, Miele, Mitsubishi, Mitsubishi Heavy, Gaggenau gibi dünyanın en iyi markalarının temsilciliğini üstlenen GÜRBÜZ Grup dışında, İstanbul’da ve diğer güzel kentlerimizde bulunan kafe ve restoranlarla da gıda ve hizmet sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Daima işinin en iyisini yaparak müşterilerinin sevgi ve takdirini kazanmak, Türkiye’ye nitelikli çalışan kadrosu kazandırmak, ekonomik atılımlara destek vermek İş İnsanı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün en büyük hedeflerindendir.

Referanslar

Refah ve Huzurlu Bir Türkiye İçin

Genç yaşlarında başladığı, çıraklıktan yönetim kurulu başkanlığına uzanan mesleki ve ticari serüveninde Haluk Şaban GÜRBÜZ, Türkiye’nin hak ettiği ekonomik refah ve huzurlu toplum düzenine sahip olmasına katkı sağlayacak girişimleri hayata geçirmektedir.

GÜRBÜZ Grup mağaza zincirlerini Türkiye geneline yayarak daha çok kişiye iş imkanı sağlamak, yurt dışı şubelerle markasını globale taşımak, ülkemizin sürdürülebilir bir kalkınma programına sahip olması için üzerine düşen sorumluluğu gerçekleştirmek ve gelecek nesillere daha yaşanır bir ülke bırakmak Şaban GÜRBÜZ’ün en büyük hedeflerindendir.

Girişimleri ile ekonomiye katkı sağlayan Haluk Şaban GÜRBÜZ, doğru projelere yatırım yaparak gelişimi ve değişimi desteklemeye, sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Projeler
Görsel ALT Başlığı

Haluk Şaban GÜRBÜZ'ün Üye Olduğu Kuruluşlar ve Görev Aldığı Dernekler

Gürbüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün üye olduğu kuruluşlar, 45 yıllık meslek hayatında birlikte çalıştığı kurumsal partnerler ve görev aldığı dernekler…

Sosyal Medyada Girişimci H. Şaban GÜRBÜZ