İş İnsanı Girişimci H. Şaban Gürbüz - Dürüst ve Ahlaklı Hizmet
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı Girişimci H.Şaban GÜRBÜZ

Türkiye’nin başarılı iş insanları arasında yer alan Haluk Şaban GÜRBÜZ, 1963 yılında Erzincan İliç’te doğmuştur. 12 yaşında iş hayatına atılarak mesleğine çırak olarak başlamış, işini severek yapmış ve kaliteli firmalarda deneyim kazanmıştır.

Haluk Şaban GÜRBÜZ, tek başına adım attığı ticaret ve hizmet sektöründe sıfırdan bir marka var etmiş, günümüzün lider beyaz eşya satış ve servis hizmet zincirlerine sahip GÜRBÜZ Grup’u kurmuştur. 45 yıllık iş yaşamı deneyimiyle Türkiye’ye katma değer sağlayan başarılı iş insanı Haluk Şaban GÜRBÜZ, birçok sivil toplum kuruluşu, sektörel dernek ve vakıflarda kuruculuk ve yöneticilik yapmaktadır. 33 yıllık mutlu bir evliliği ve 2 kızı vardır.

Her zaman çalışmanın ve üretmeye değer vermenin ülkelerin kaderini değiştireceğine inan vizyonuyla doğru projelere yatırım yapıp desteklemekte, Türkiye’nin daha refah, daha özgür ve daha mutlu yarınlara ulaşması için emek vermektedir.

Haluk Saban Gurbuz 2 2

Girisimci Haluk Saban Gurbuz 5

Çıraklıktan Mağaza Zinciri Sahipliğine…

12 yaşında İstanbul’a gelen ve beyaz eşya servislerinde çıraklık yapmaya başlayan Haluk Şaban GÜRBÜZ, sıfırdan zirveye taşıdığı markasıyla Türkiye’nin önde gelen girişimcilerindendir.

Küçük yaşlarda mesleğinin inceliklerini öğrenen ve işini severek yapan Haluk Şaban GÜRBÜZ, babasının arkadaşından borç aldığı parayla açtığı 20 metrekarelik dükkanını 50 şubeli mağaza zinciri haline getirmiştir. Çalışan insanın şansa ihtiyacı olmadığı, üretmenin sadece kişinin değil bir ülkenin de kaderini değiştireceği inancıyla markasını istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam etmektedir.

Her şubesiyle özenle ilgilenen, çalışanlarına değer veren, deneyimi ve bilgi birikimini gelecek nesillerle paylaşan Haluk Şaban GÜRBÜZ, aile olmanın şirket olmaktan daha değerli olduğuna inanmaktadır.

Girişimler

50 Şubeli Mağaza Zinciri ve 450 Çalışan

İnanç ve azim dolu kuruluş hikayesiyle 1982 yılında sektöre giren GÜRBÜZ Grup, Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen AVM’lerinde, şehirlerinde ve caddelerinde 50 şubeyle büyük bir beyaz eşya satış ve servis markasıdır.

40 yılı aşkın deneyimiyle 600’ün üzerinde kişiyi sektöre kazandıran Haluk Şaban GÜRBÜZ, İstanbul'un dört bir yanındaki satış ve satış sonrası şirketleri ve bayiliğini üstlendiği dünyanın seçkin markalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 450 çalışanı bünyesinde istihdam eden GÜRBÜZ Grup, elektronik, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, kombi ve klima sektörlerinde yenilikçi ve öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen şirket politikasıyla gelişimin ve değişimin bir parçası olmaya, her zaman en iyiler arasında yer almaya devam etmektedir.

Mağazalarımız
Is Insani Saban Gurbuz
Haluk Saban Gurbuz Is Insani 3

Vizyon & Misyon

Türkiye’nin seçkin beyaz eşya satış ve servis markası GÜRBÜZ Grup’un yöneticiliğini sürdüren Haluk Şaban GÜRBÜZ; çalışanlarına ve kurumsal partnerlerine birikimiyle yol göstericilik yapmayı sürdürmektedir.

Daima geleceği hedefleyen yaklaşımı, hizmet ve ticaret sektöründe insan faktörünün fark yaratan asıl unsur olduğu bilinci ile Haluk Şaban GÜRBÜZ, evrensel standartlarda bir çalışma anlayışını GÜRBÜZ Grup’un kurum kültürü haline getirerek iş dünyasının gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Her şubesiyle özenle ilgilenen, çalışanlarına değer veren, deneyimi ve bilgi birikimini gelecek nesillerle paylaşan Haluk Şaban GÜRBÜZ, aile olmanın şirket olmaktan daha değerli olduğuna inanmaktadır.

GÜRBÜZ Grup

İş İnsanı H. Şaban GÜRBÜZ Basında Çıkan Haberleri ve Konuk Olduğu Programlar

Gürbüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün katıldığı TV programlarını, mesleki hayatı ile ilgili basında çıkan haberleri ve yayımlanan röportajlarını takip edin, H. Şaban GÜRBÜZ’ü daha iyi tanıyın…

Saban Gurbuz Haberler 1

Gazete Haberleri

Gürbüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı H. Şaban GÜRBÜZ’ün mesleki projelerinin yer aldığı haberler.

Saban Gurbuz Roportajlar 1

Dergi Röportajları

Gürbüz Grup mağazaları ve hizmetleri ile ilgili İş İnsanı H. Şaban GÜRBÜZ ünlü dergilere röportajları.

Gurbuz Grup 1

Etkinlikler

Gürbüz Grup mağaza açılışları, sosyal sorumluluk projeleri, fuarlar ve diğer etkinlikler.

Her Zaman Başarı Odaklı, Her Daim Girişimci!

Gürbüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Şaban GÜRBÜZ, ticari faaliyetleri ile daha iyi bir Türkiye için çalışıyor.

İş İnsanı Girişimci Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü Yakından Tanıyın!

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün mesleki başarılarını, GÜRBÜZ Grup markasının projelerini, sivil toplum kuruluşları ile dernek ve vakıflarda yürüttüğü görevlerini yakından görün; başarılı iş insanı ve girişimci Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

45+

Yıllık Mesleki Tecrübe

Türkiye’nin seçkin beyaz eşya satış servis markası yöneticiliği.

6+

Girişim

Farklı sektörlerde hayata geçirilen başarılı girişimler ve projeler.

8+

Kuruculuk ve Yöneticilik

Dernek ve vakıflarda 10 yılı aşkın yönetim kurulu görevleri.

5+

Üyelik

Sivil toplum kuruluşlarına ve sosyal çalışmalara üyelik.

Haluk Şaban GÜRBÜZ'ün Üye Olduğu Kuruluşlar ve Görev Aldığı Dernekler

Gürbüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün üye olduğu kuruluşlar, 45 yıllık meslek hayatında birlikte çalıştığı kurumsal partnerler ve görev aldığı dernekler…

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü Instagram’dan Takip Edin!

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün çalışmalarını, GÜRBÜZ Grup ile imza attığı yeni projelerini, katıldığı etkinlikleri, sosyal hayatından kareleri görmek için Instagram’dan takip edin...

Sosyal Medyada Haluk Şaban GÜRBÜZ