İş İnsanı Girişimci Politikacı H. Şaban Gürbüz ile Türkiye'de Değişim Zamanı!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı Girişimci ve Siyasetçi H.Şaban GÜRBÜZ

Türkiye’nin başarılı iş insanları arasında yer alan Haluk Şaban GÜRBÜZ, 1963 yılında Erzincan İliç’te doğmuştur. 12 yaşında iş hayatına atılarak mesleğine çırak olarak başlamış, işini severek yapmış ve kaliteli firmalarda deneyim kazanmıştır.

Haluk Şaban GÜRBÜZ, tek başına adım attığı ticaret ve hizmet sektöründe sıfırdan bir marka var etmiş, günümüzün lider beyaz eşya satış ve servis hizmet zincirlerine sahip GÜRBÜZ Grup’u kurmuştur. 45 yıllık iş yaşamı deneyimiyle Türkiye’ye katma değer sağlayan başarılı iş insanı Haluk Şaban GÜRBÜZ, birçok sivil toplum kuruluşu, sektörel dernek ve vakıflarda kuruculuk ve yöneticilik yapmaktadır. 33 yıllık mutlu bir evliliği ve 2 kızı vardır.

Her zaman çalışmanın ve üretmeye değer vermenin ülkelerin kaderini değiştireceğine inan vizyonuyla doğru projelere yatırım yapıp desteklemekte, siyasi çalışmalarıyla da Türkiye’nin daha refah, daha özgür ve daha mutlu yarınlara ulaşması için emek vermektedir.

Haluk Saban Gurbuz 2 2

Girisimci Haluk Saban Gurbuz 5

Çıraklıktan Mağaza Zinciri Sahipliğine…

12 yaşında İstanbul’a gelen ve beyaz eşya servislerinde çıraklık yapmaya başlayan Haluk Şaban GÜRBÜZ, sıfırdan zirveye taşıdığı markasıyla Türkiye’nin önde gelen girişimcilerindendir.

Küçük yaşlarda mesleğinin inceliklerini öğrenen ve işini severek yapan Haluk Şaban GÜRBÜZ, babasının arkadaşından borç aldığı parayla açtığı 20 metrekarelik dükkanını 50 şubeli mağaza zinciri haline getirmiştir. Çalışan insanın şansa ihtiyacı olmadığı, üretmenin sadece kişinin değil bir ülkenin de kaderini değiştireceği inancıyla markasını istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam etmektedir.

Her şubesiyle özenle ilgilenen, çalışanlarına değer veren, deneyimi ve bilgi birikimini gelecek nesillerle paylaşan Haluk Şaban GÜRBÜZ, aile olmanın şirket olmaktan daha değerli olduğuna inanmaktadır.

GÜRBÜZ Grup

50 Şubeli Mağaza Zinciri ve 450 Çalışan

İnanç ve azim dolu kuruluş hikayesiyle 1982 yılında sektöre giren GÜRBÜZ Grup, Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen AVM’lerinde, şehirlerinde ve caddelerinde 50 şubeyle büyük bir beyaz eşya satış ve servis markasıdır.

40 yılı aşkın deneyimiyle 600’ün üzerinde kişiyi sektöre kazandıran Haluk Şaban GÜRBÜZ, İstanbul'un dört bir yanındaki satış ve satış sonrası şirketleri ve bayiliğini üstlendiği dünyanın seçkin markalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 450 çalışanı bünyesinde istihdam eden GÜRBÜZ Grup, elektronik, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, kombi ve klima sektörlerinde yenilikçi ve öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen şirket politikasıyla gelişimin ve değişimin bir parçası olmaya, her zaman en iyiler arasında yer almaya devam etmektedir.

GÜRBÜZ Grup
Is Insani Saban Gurbuz
Siyasetci Haluk Saban Gurbuz 5

Refah ve Huzurlu Bir Türkiye İçin Siyaset

Ülkemize katma değer sağlayan, ticaret ve hizmet sektörünün önde gelen girişimcilerinden olan İş İnsanı Haluk Şaban GÜRBÜZ, dürüst ve insan odaklı siyaset anlayışıyla Türk halkı için çalışmaya devam etmektedir.

Anavatan Partisi Mahalle Delegeliği ve Mahalle Başkanlığı, Şişli İlçe Delegeliği, İl Delegeliği, Kurultay Delegeliği, Şişli Teşkilattan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yapan Haluk Şaban GÜRBÜZ, Türkiye Değişi Partisi Kurucu Üyesi, Parti Meclis Üyesi, Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı olarak partisinde görev yapmaktadır. Eşit, adil, özgür, hukuku ve medeniyeti özümsemiş, sevgiyi ve bilgiyi paylaşarak çoğaltan, varlığı ve bereketi zengin bir Türkiye amacıyla ve heyecanıyla hareket etmektedir.

Türkiye Değişim Partisi Kurucu Üyesi, Parti Meclisi Üyesi, Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (MYK), Kamudan, STK’lardan, Esnaftan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk Şaban GÜRBÜZ; esnaf, kamu ve sivil toplum kuruluşları için proje ve fikirleriyle partisine destek olmaya devam etmektedir.

Partimiz

Vizyon & Misyon

Gelecekte Türkiye’nin hak ettiği ekonomik refah ve huzurlu toplum düzenine sahip olmasını, sürdürülebilir bir kalkınma programına kavuşmasını sağlayan siyasi kadroda yer almayı amaçlamaktadır.

Vatan ve millet sevgisi ile çıktığı siyasi yolculuğunda ayrıştırıcı değil bütünleştirici bir üslup ve anlayışla hareket etmenin önemine inanarak ülkesi için hizmet etmeyi hedeflemekte, tüm bilgi birikimi ve deneyimini siyasi arenada kullanarak toplumsal dönüşüme katkıda bulunmak, ekonomi, eğitim ve sağlık reformlarına destek olmak istemektedir.

İş İnsanı Siyasetçi Haluk Şaban GÜRBÜZ, Türkiye’nin tüm kaynaklarından eşit ve adil bir şekilde yararlanılmasını sağlayarak mutlu ve birbirine kenetlenmiş bir halk için gece gündüz demeden çalışmaya devam etmektedir.

Politikamız
Is Insani Siyasetci Saban Gurbuz

İş İnsanı Siyasetçi H. Şaban GÜRBÜZ Basında Çıkan Haberleri ve Konuk Olduğu Programlar

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İş İnsanı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün katıldığı TV programlarını, mesleki hayatı ve siyasi çalışmaları ile ilgili basında çıkan haberleri ve yayımlanan röportajlarını takip edin, H. Şaban GÜRBÜZ’ü daha iyi tanıyın…

Saban Gurbuz Haberler 1

Gazete Haberleri

TDP Genel Başkan Yardımcısı H. Şaban GÜRBÜZ’ün mesleki ve siyasi projeleri haberlerde yer aldı.

Saban Gurbuz Roportajlar 1

Dergi Röportajları

Seçim çalışmaları, kongre ve kurultaylarla ilgili H. Şaban GÜRBÜZ ünlü dergilere röportaj verdi.

Siyasetci Haluk Saban Gurbuz

Basın Açıklamaları

TDP Genel Başkan Yardımcısı Şaban GÜRBÜZ basın açıklamalarıyla parti amaçlarını aktardı.

Her Zaman Halkın Yanında, Her Daim Hayatın İçinde!

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Haluk Şaban GÜRBÜZ, sosyal sorumluluk projeleri, esnaf, il ve ilçe ziyaretleri ile daha iyi bir Türkiye için çalışıyor.

İş İnsanı, Girişimci ve Siyasetçi Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü Yakından Tanıyın!

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün mesleki başarılarını, GÜRBÜZ Grup markasının projelerini, sivil toplum kuruluşları ile dernek ve vakıflarda yürüttüğü görevlerini, siyasi kimliğini ve parti çalışmalarını yakından görün; başarılı iş insanı, girişimci ve siyasetçi Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü daha iyi tanıyın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

45+

Yıllık Mesleki Tecrübe

Türkiye’nin seçkin beyaz eşya satış servis markası yöneticiliği.

6+

Girişim

Farklı sektörlerde hayata geçirilen başarılı girişimler ve projeler.

8+

Kuruculuk ve Yöneticilik

Dernek ve vakıflarda 10 yılı aşkın yönetim kurulu görevleri.

5+

Üyelik

Sivil toplum kuruluşlarına ve sosyal çalışmalara üyelik.

Haluk Şaban GÜRBÜZ'ün Üye Olduğu Kuruluşlar ve Görev Aldığı Dernekler

Türkiye Değişim Partisi Kurucu Üyesi, Parti Meclisi Üyesi, Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (MYK), Kamudan, STK’lardan, Esnaftan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün üye olduğu kuruluşlar, 45 yıllık meslek hayatında birlikte çalıştığı kurumsal partnerler ve görev aldığı dernekler…

Yanımızda Olun! Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün Siyasi Projelerine Destek Verin!

Çocuklarınızı gelecek endişesi taşımadan yetiştirmek, emeğinizin ve alın terinizin karşılığını almak, demokratik bir toplumda yaşamak ve çözümün bir parçası olmak için siz de Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün hedeflerine destek olun! Paylaşarak ve el ele vererek çoğalacağız, unutmayın…

Turkiye Degisim Partisi 1 1

Kampanyamıza Katılın

Seçim kampanyamıza katılarak bize destek verin, yeni Türkiye’ye katkıda bulunun.

İletişim »
Turkiye Degisim Partisi Etkinlik 1

Etkinliklerimizi Takip Edin

Seçim kampanyalarımızı, toplantılarımızı, kongrelerimizi ve projelerimizi takip edin.

Etkinlikler »
Tdp Gonulluluk 1 1

Gönüllü Olun

Değişime güç ve dinamizm katmak için gönüllü olun, daha iyi bir ülke için emek verin.

Gönüllülük Başvurusu »
Is Adami Haluk Saban Gurbuz 3

Merak Ettiklerinizi Sorun

İş İnsanı Girişimci ve Siyasetçi Haluk Şaban GÜRBÜZ’e merak ettiklerinizi sorun.

Haluk Şaban GÜRBÜZ »

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü Instagram’dan Takip Edin!

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün Türkiye Değişim Partisi ile yürüttüğü çalışmalarını, GÜRBÜZ Grup ile imza attığı yeni projelerini, katıldığı kongre ve etkinlikleri, sosyal hayatından kareleri görmek için Instagram’dan takip edin. Dürüst ve ilkeli bir siyasetçinin büyüyen ailesinde siz de yer alın…

Sosyal Medyada Haluk Şaban GÜRBÜZ